Huawei WATCH Ultimate 2 eSIM | Smart watch | AMOLED | 1.5 inch | Waterproof | Green and White
- TootjadHuawei
- Mudel: 55020GNT
- Saadavus: 5
-
941€
Huawei WATCH Ultimate 2 eSIM | Smart watch | AMOLED | 1.5 inch | Waterproof | Green and White
| All | |
| Bluetoothi versioon | 5.2 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Ekraani suurus (k x v) | 466 x 466 |
| Ekraani tüüp | AMOLED |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 200.00 mm |
| Gross height (mm) | 120.00 mm |
| Gross weight | 0.29 kg |
| Gross width (mm) | 200.00 mm |
| Net weight | 0.08 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 360 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 190.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Huawei |
| Producer product name | WATCH Ultimate 2 eSIM |
| Pulsimonitor | Yes |
| Screen size | 1.5 inch |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| TI weight (kg) | 0.07 kg |
| Toote tüüp | Smart watch |
| Type of battery | Accumulator |
| Värv | Green and White |
| Veekindel | Yes |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |



